Cam Tavan Sistemleri

Cam Tavan Sistemleri

Daha Modern ve Daha Kaliteli

Sizler için modern, kaliteli ve uygun fiyatlı çözümler sunuyoruz.

Hayata Birde Bizim Penceremizden Bakın !
  • Teknolojik Gelişmeler Trendler
  • Modernlik Şık Tasarımlar
  • Sadelik Dekoratif Camlar
  • Ürün Garantisi Kaliteli İşçilik
  • Zamanında Teslimat Satış Sonrası Destek

Kış aylarında soğuk ve karlı havalarda sıcacık çay veya kahvenizi oda sıcaklığında yudumlama zevkini size kış bahçesi verecektir. Sürme katlanır camlı balkonlu kış bahçesi modeli ile görsel olarak da bir güzellik vermektedir.
Kış bahçeleri yaşam alanlarını genişletir ve bahçeyi bir bakıma evin içine getirir. Kış bahçelerimiz, enerji maliyetlerinin düşük ve yaşam konforunun yüksek olması için ideal ısı yalıtımı ve akılcı konstrüksiyonlar sunar.

Açılır kapanır cam tavan sistemi ile üst kısım açılırken aynı şekilde açılır cam sistemi ile katlanır camlar ile rahatlıkla alan açılabilir. Yazın istenildiğinde tamamen açılarak da bu alan kullanılabilir. Kış bahçesi için öncelikle belirlenen alanda ölçümler yapılır. Alınan ölçümlere göre üst kısım açılır ya da sabit şekilde ayarlanır. Üst kısımda tente sistemleri de kullanılabilir. Cam ya da aynı şekilde teras kapama sistemleri de kış Bahçesinde kullanılabilir. Üst Kısım müşterinin istediğine göre kaliteli malzemelerden hazırlanır.

Alt kısımlarda sabit ya da açılır kapanır cam sitemleri kullanılır. Müşterinin isteğine göre yapılan tercih yönünde işlem yapılır. Rahat kullanım için açılır kapanır sistemler tamamen açılması açısından daha doğru bir seçim olabilir.

EN İYİSİYİZ
Tam Not Alıyoruz

Cam Tavan Sistemleri

En İyisi Olmak İçin Çalışıyoruz.

Sabit Cam Çatı Olarak Kullanılır,
Restaurant,cafe,kış bahçesi,teras,
Seçenek alternatifi çok olup,
Su geçirmezlik ve paslanmaya karşı garantilidir. Yapılacak alanlarda ölçü sınırlaması yoktur. Sistemin yedek parçaları 2 yıl garantilidir. Polikarbon, Reflekte, Renkli vs. camlar da uygulanabilir. Sigara yasağından etkilenen işyeri için birebir çözüm üretir. Camlar 10mm(5 + 5) lamine olmalıdır.

T: +90507 592 86 21
FİYAT TEKLİFİ