Sürme Cam Balkon Sistemleri

SÜRME CAM BALKON SİSTEMLERİ

Daha Modern ve Daha Kaliteli

Sizler için modern, kaliteli ve uygun fiyatlı çözümler sunuyoruz.

Hayata Birde Bizim Penceremizden Bakın !

Sürgülü cam balkonda 5 ayrı ray sistemi vardır. 5 ayrı sistemde camlar farklı yöne açılmaktadır. Yağmur, kar, toz, ve rüzgarı kesinlikle içeri almamaktadır.Sürgülü cam balkon sistemi 8 mm veya 10 mm cam kalınlığından temperli, 500 Kg darbeye dayanıklı ve ŞİŞECAM patentli kaliteli camlardan yapılmaktadır.

Genellikle dar balkonlarda, ofis bölme sistemlerinde, kafeteryalarda ve benzeri dükanlarda dış mekanlarda kullanılabilmektedir.Sürgülü sistem her türlü balkonlarda kullanılır. Alttan taşıma özelliğine sahiptir.Talebe göre hırsızlığa karşı camdan cama özel mekanizma kilidi konulabilmektedir.

Kullanmış olduğumuz aksesuarlar paslanmaz çelikten yapılmakta olup ve üzerine ayrıca plastik kalıplarda korunmaktadır. Bunun nedeni zaman geçtikçe paslanmaz, oksitlenme ve benzeri deformasyonlara karşı korumaktır.

Contalar silikon özelliğine sahiptir.

İklim değişikliğinde sıcağa ve soğuğa karşı genleşmeye karşı dayanıklıdır. Bu bağlamda contalar su geçirmez.Camların kapanma alanlarında yani kasa ile camı hareket ettiren mekanizma arasında kullanılan ithal kıl fitil 1200 mm kalınlığındadır.

Zamana karşı yıpranmaya, yağmura, rüzgara ve ısıya dayanıklıdır.

Sürme cam sistemleri, yerine ve kullanış amacına göre 2 çeşittir.
  • Eşikli Sürme Cam Balkon
  • Eşiksiz Sürme Cam Balkon
EN İYİSİYİZ
T: +90506 989 40 24
FİYAT TEKLİFİ